JOBS

Tezaur Investment Group

Adaugat la data de:

26 iulie 2024

Expira la data de:

30 septembrie 2024

CONSILIER CLIENȚI – Tezaur

Descriere:

TEZAUR INVESTMENT GROUP face parte din Grupul TEZAUR, cel mai important grup de servicii financiare tip amanet din București. În peste 50 de agenții din București, TEZAUR oferă împrumuturi financiare, servicii de schimb valutar, precum și vânzări de bijuterii din aur și bijuterii din aur cu diamante.

TEZAUR este cel mai valoros brand după gradul de încredere al clienților noștri fideli. Consolidăm permanent poziția de leader de piață prin valorile pe care le promovăm: încredere, siguranță, flexibilitate, integritate.

Candidatul ideal

Să ai studii medii sau superioare (obligatoriu diplomă de bacalaureat);

Să-ți placă să comunici cu oamenii;

Să fii atent la detalii;

Să ai abilități de operare PC.

Beneficii:

Salariul NET între 5.500 lei și 7.500 lei;

Program în ture

Bonusuri lunare în funcție de vânzări, fără target;

Bonusuri de loialitate și prime de sărbători;

Traininguri de specialitate și cursuri personalizate;

Perioada de pregătire în domeniu (costuri suportate integral de companie), nu ai nevoie de experiență

Posibilități de promovare;

Loc de muncă într-o companie de succes, în plină expansiune, stabilă pe piață;

Apreciere și recunoaștere a meritelor și a performanțelor în companie.

Responsabilitati:

  • Vei verifica și vei evalua garanțiile;
  • Vei întocmi documentele pentru acordarea împrumuturilor;
  • Vei consilia clienții privind vânzarea bijuteriilor;
  • Vei efectua plățile și încasările;
  • Vei păstra evidența primară a actelor în punctul de lucru.